kowalikowo.pl

Lifestyle Blog

Kostiumy erotyczne w sypialni
Uroda

Kostiumy erotyczne w sypialni – czy jesteś na nie gotowa?

Do bielizny erotycznej zdążyliśmy się przyzwyczaić. Stanowi miłą odmianę od codziennych elementów garderoby. Mniejszym zainteresowaniem cieszą się kostiumy erotyczne. Dlaczego warto mieć przynajmniej jeden i nie bać się go zakładać?

W świecie męskich fantazji

Wiele pań uważa, że kostiumy erotyczne to zbyt śmiała propozycja na randkę. Nie chcą zmienić swojej opinii mimo tego, że trudno znaleźć mężczyznę, niechętnie wypowiadającego się o takim stroju. Na czym polega problem? Kostiumy to zmaterializowane męskie fantazje. Najczęściej dotyczą konkretnego zawodu. Wiodą prym policjantki, nauczycielki, stewardessy, pielęgniarki. Część kobiet obawia się, że fantazja na temat stroju oznacza zainteresowanie konkretną kobietą. Tymczasem u panów wszystko przedstawia się prościej. Kostium pokazuje ich kobietę w zupełnie nowym wydaniu.

Sypialnia, czyli teatr dla dwojga

Nazwa „kostiumy erotyczne” nie jest przypadkowa. Kostium to przebranie, w którym można odegrać jakąś rolę. Nie każda kobieta lubi w sypialni czuć się jak na scenie teatralnej. Wiele pań lepiej czuje się w roli osoby zdobywanej, nie zaś „polującej”. Czy te pozornie sprzeczne interesy da się jakoś połączyć? Jak najbardziej. Wystarczy postawić na kostiumy, które przypominają codzienne ubranie, ale są bardziej seksowne. Nie musisz zmieniać się w króliczka z doczepianymi uszami lub policjantkę, wymachującą pałką. Wystarczy, że założysz seksowny kostium, który będzie składał się z dopasowanej spódnicy i topu.

Pokojówka w tiulach i koronce

Zastanawiasz się, jak wprowadzić kostiumy erotyczne do swojej garderoby? Sklepy z bielizną zwykle mają asortyment erotyczny. Przejrzyj go razem ze swoim partnerem. Zwróć uwagę na to, co mu się najbardziej podoba. Zadaj sobie pytanie, czy w takim kostiumie będziesz się dobrze czuć. Wiele kobiet ma obiekcje, dotyczące własnej figury. Uważają, że skąpy strój jedynie uwypukli mankamenty urody. Ponieważ zwykle trudno konkurować sylwetką z modelkami w seksownych kostiumach, poszukaj modelu w większym rozmiarze. Wybierz taki, który zakrywa mniej lubiane przez ciebie części ciała a pokazuje to, co jest twoim atutem.

Kompromis, czyli zgoda na zabawę

Kostiumy erotyczne powinny być akceptowane przez obie strony. Nie wystarczy sam zachwyt mężczyzny. Ponieważ to kobieta zakłada erotyczny strój, ostateczna decyzja o tym, jak powinien wyglądać i kiedy go założyć należy właśnie do niej. Przebieranki to doskonały sposób na relaks w sypialni. Mogą stanowić element gry wstępnej, ale nie muszą. W ramach przyzwyczajania się do kostiumu możesz go założyć na domową kolację we dwoje. Jeśli nie czujesz się w nim zbyt pewnie, załóż na siebie szlafrok. Niektóre kostiumy można wzbogacić o dodatkowe akcesoria, jak pęk piórek do sprzątania.

Zamiłowanie do kostiumów erotycznych to forma uatrakcyjnienia życia erotycznego. Nic tak nie spaja związku jak akceptowana przez dwie strony zabawa erotyczna, która będzie waszą słodką tajemnicą.