Strona główna
Dom i Ogród
Tutaj jesteś

Profesjonalny odkurzacz piorący

Dom i Ogród Data publikacji - 25 października 2021 Autor - Redakcja kowalikowo.pl
Profesjonalny odkurzacz piorący

Zastosowanie nowinek technologicznych w sprzętach domowego użytku sprawia, że sprzątanie, dawniej kojarzone z ciężką i długą pracą, jest dziś przyjemną czynnością, a przy tym bardzo profesjonalną. Wybór odkurzacza wielofunkcyjnego pozwoli na to, by podczas jednego odkurzania, nie tylko zbierać kurz i drobiny, lecz również na mokro odświeżyć powierzchnie.

Jaki powinien być odkurzacz czyszczący?

Urządzenie czyszczące powinno łączyć w sobie dwie podstawowe funkcje – dokładnego zbierania zanieczyszczeń z dywanów i podłóg, i prania tapicerek i dywanów. W ten sposób zachowamy czystość naszego domu na najwyższym poziomie. Odkurzacz piorący przeznaczony jest zarówno do czyszczenia powierzchni domowych, jak i samochodu, dlatego powinien mieć miejsce na pojemny worek na odpady, jak również wiele akcesoriów, które ułatwią sprzątanie w wąskich i trudno dostępnych miejscach.

Numatic GVE370 – sympatyczny pomocnik George

Wśród urządzeń czyszczących na uwagę zasługuje odkurzacz piorący Numatic GVE370, zwany też Georgiem, który podbił brytyjski rynek. Jego uroczy design zachęca do sprzątania również dzieci, które uczą się wykonywania obowiązków z małym pomocnikiem. Odkurzacz Numatic łączy w sobie pięć funkcji – odkurzania na sucho, prania dywanów, prania tapicerek, zbierania wody i mycia posadzek twardych – co czyni go urządzeniem uniwersalnym.

Dzięki Georgowi nie ma potrzeby korzystania z dwóch różnych urządzeń – jednego do zebrania drobin, kurzu i innych zanieczyszczeń, a drugiego do czyszczenia dywanu i mycia podłogi. Odkurzacz wypierze tapicerki i dywany, sprawiając że na długo będziemy cieszyć się ich żywymi kolorami, bez plam i zanieczyszczeń. Funkcja wciągania wilgoci sprawia, że brud zostaje wessany i nie wnika w głębsze warstwy materiału. Odkurzacz Numatic doskonale sprawdza się przy myciu powierzchni twardych. Jego system pozwala na oddzielenie czystej i brudnej wody, dlatego podłogi pozostają doskonale umyte, a efekt jest znacznie lepszy niż przy użyciu tradycyjnego mopa.

Odkurzacz George wyposażony został w zestaw akcesoriów, które wraz w mocą ssącą silnika, sięgającą 24kPa, sprawią że usuniemy kurz i brud głęboko osadzony w dywanach, tapicerkach i mało dostępnych miejscach. Do dyspozycji mamy m.in. małe i szerokie ssawy, wraz z włosiem do podłóg i dywanów, a także ssawy do prania i zbierania wilgoci.

Sklep Wdomu24.pl posiada w ofercie ten profesjonalny odkurzacz czyszczący wraz z dodatkowymi akcesoriami. Wygodny w obsłudze odkurzacz Numatic jest doskonałym wyborem do sprzątania domu, pozwalającym na szybkie i dokładane sprzątanie wszelkiego rodzaju powierzchni. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy, które musielibyśmy wydać na profesjonalne, chemiczne czyszczenie dywanów i tapicerek.

folia poliolefinowa

Redakcja kowalikowo.pl

Nasi redaktorzy na portalu Kowalikowo to zespół pasjonatów mody, urody, zdrowego stylu życia i lifestyle'u, którzy tworzą treści, inspirujące naszych czytelników do życia w zgodzie z własnym stylem i wartościami. Każdy z naszych redaktorów jest ekspertem w swojej dziedzinie, posiadającym bogate doświadczenie i wiedzę na temat najnowszych trendów, produktów kosmetycznych, zdrowego odżywiania oraz stylu życia. Nasz zespół skupia się na tworzeniu artykułów, które nie tylko dostarczają praktycznych porad i inspiracji, ale także promują pozytywny, zdrowy i pełen energii sposób życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?